Partneři a osvědčení

naši partneři

Na koho se můžeme spolehnout?

Image
Image
Image
Image
Image
Image

  Osvědčení školy

  Vyhláška 50/1978 Sb. § 50
  Po dosažení vzdělání v oboru (maturita nebo výuční list) mohou studenti získat osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice a mohou tak pracovat na elektrických zařízeních. Ke zkoušce se mohou přihlásit studenti technických oborů.

  Osvědčení
  V rámci čtyřletého studia oboru kosmetické služby mají studenti možnost si ve čtvrtém ročníku před praktickou maturitní zkouškou udělat osvědčení pro pedikúru. Zkouška se provádí na pracovišti praxe pod vedením UOV. Studenti si tak rozšíří své dovednosti a služby, které mohou po dokončení studia zužitkovat.

  Jazykové certifikáty
  Během studia si mohou studenti složit zkoušky v anglickém jazyce na úrovni PET a následně i na úrovni FCE. Zkoušky se konají v Brně na partnerské škole Cambridge P.A.R.K.

  Svářecský kurz
  Studenti oboru Umělecký kovář, zámečník a pasíř pro zvýšení své odborné vybavenosti absolvují svářecský kurz. Získají způsobilost ke svařování na různých typech materiálů různými metodami. Úspěšný absolvent obdrží osvědčení s celostátní platností a průkaz odborné kvalifikace svářeče.

  Pohoda
  Certifikát pro účetní systém mohou získat studenti posledního ročníku oboru Podnikání. Díky certifikátu jsou připraveni tento systém využívat v praxi.

  Europass mobility a ECVET
  Účastníci po absolvování stáže v rámci Erasmu získají certifikáty o získaných odborných dovednostech během praxe v zahraničí.