Informace o

GDPR

Veškeré informace o ochraně osobních údajů jsou v dnešní digitální době nesmírně důležité, zejména pokud se týkají dětí a mladistvých. Snažíme se zaručit, že každý žák, jeho rodiče a zákonní zástupci mají přístup k nejnovějším směrnicím týkajícím se ochrany jejich osobních údajů.

Naše směrnice pro ochranu osobních údajů žáků jsou v souladu s platnými zákony a nařízeními o ochraně osobních údajů. V těchto směrnicích najdete podrobné informace o tom, jaké osobní údaje shromažďujeme, jak je používáme, sdílíme a uchováváme. Dále se dozvíte o vašich právech v souvislosti s ochranou osobních údajů a o opatřeních, která přijímáme k zajištění bezpečnosti vašich údajů.

Pro stažení směrnic pro ochranu osobních údajů žáků si jednoduše vyberte příslušný odkaz vpravo a otevře se vám dokument ve formátu PDF.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontakty na vedení školy