Image
Proč si vybrat SŠTŘ Brno?

Najdi svůj talent!

Umění, technika nebo práce s lidmi – pomůžeme ti zdokonalit se v tom, co tě baví. Využij své nadání naplno!
Podívej se na argumenty
Image

Naše škola v řeči čísel

naší školou prošlo přes
0  
absolventů

učební obory mají
0%
úspěšnost

naši učitelé mají celkem
0  
let praxe

ve školních podnicích obsloužíme
0  
zákazníků za rok

Jasné důvody

Argumenty, které tě nenechají pochybovat

Unikátní nabídka oborů

Některé z našich oborů se učí jen na pár školách v Česku. Staneš se skutečným expertem, kterých je jen několik v republice.

Příprava na jazykové zkoušky

Baví tě jazyky? Připravíme tě na jazykové zkoušky PET a FCE, které jsou uznávané na celém světě.

Moderní vybavení

K dispozici dostaneš vše, co je pro výuku potřeba. Máme kvalitní počítače, plotry, 3D tiskárnu i 3D brýle pro virtuální realitu.

Studentský parlament

Tvůj názor je pro nás důležitý. Na škole funguje studentský parlament, který nabízí prostor pro diskuzi a zpětnou vazbu.

Placené praxe

Už během studia tě čekají praxe ve firmách. Převedeš své poznatky do praxe, dostaneš finanční odměnu a možná tam po škole začneš pracovat.

Odborné soutěže

Máš soutěživého ducha? Předveď svoje znalosti a nápady na různých soutěžích. Kromě zkušeností si odneseš i inspiraci od ostatních.

Společné akce

Kromě učení tě čekají společné akce. Jezdíme na lyžáky, výlety, exkurze i zahraniční zájezdy. Odneseš si nové zkušenosti a získáš spoustu zážitků.

Bezpečná podporující škola

Kdykoli budeš potřebovat pomoct nebo poradit, můžeš zajít za některým z učitelů. Na škole máme také metodika prevence a výchovného poradce.

Ubytování přímo ve škole

Náš domov mládeže s jídelnou sídlí přímo v budově školy. Na hodiny to budeš mít opravdu blízko a navíc budeš mít klubovnu, knihovnu, sportovní zázemí i Wi-Fi.

Názory těch nejpovolanějších

Co o nás říkají studenti?

Image

Carlos González

Absolvent oboru kuchař-číšník
"Po absolvování oboru kuchař – číšník na Střední škole tradičních řemesel, jsem se vypracoval na post Barmana v prestižním baru. Nyní žiji na Floridě, kde jsem začleněn do třech gastro podniků.  Práce mne velice baví a naplňuje. Neměnil bych!"
Image

Hana Bednářová

Absolventka oboru kosmetické služby
"Studium na naší škole mi kromě 4 krásných let dalo také teoretické i praktické základy k mému dalšímu vzdělávání a pracovnímu uplatnění. Jsem ráda, že pracovní zkušenosti mohu předat dalším generacím."
Image

Sabina Poulíková

Absolventka oboru Umělecké řemeslné práce
"Měla jsem možnost poznat nejen skvělé kamarády ,ale i pedagogy, kteří se pro mne staly vzorem v mé současné práci. Dnes mě totiž můžete potkat na chodbách naší školy jako učitelku odborného výcviku."
Image

Kateřina Hejčová

Absolventka oboru Vlásenkář a maskér
"V průběhu studia jsem se podílela na studentském filmu, spolupracovala s TV pro film Marie Terezie. Na dobu strávenou na škole dodnes moc ráda vzpomínám, protože kromě odborného vzdělání jsem získala i spoustu hezkých zážitků."
Image

Bc. Lucie Šeborová

Absolventka oboru Kadeřník
"Na této škole jsem studovala obor Kadeřník a následně nástavbové studium. Těch pět let uběhlo tak rychle! Studium bylo plné nejen krásných chvil a zážitků. Jsem vděčná za to, že mi mnozí z učitelů mohli být inspirací."
Image

Lubomír Hrdina

Absolvent oboru Elektrikář - silnoproud
"Jsem vděčný taky za to, že mě škola naučila pracovitosti a vybavila mě silnou vůlí věci dokončit. Díky tomu všemu jsem založil firmu, kde využiju všechno, co jsem se ve škole naučil."
nejsme v tom sami

Kdo nám pomáhá být silnější?

Image
Image
Image
Image
Image
Image

    Využij naplno svůj talent!

    Pomůžeme ti zlepšit se v tom, co tě baví!

    Proč si vybrat naši školu?